Wedstrijdkalender 2019

Datum Dag      Competitie/Toernooi Baarn
1-1-2019    di    Nieuwjaarsdag
5-1-2019    za   Nieuwjaar receptie  15.00 / 18.00
19-1-2019  za   Binnenbaan  11.00 / 15.00
26-1-2019  za   Indoor Lexmond  20.00 / 24.00
2-2-2019    za   Binnenbaan  11.00 / 15.00
9-2-2019    za   Scheidsrechter cursus  10.30 / 15.00
16-2-2019  za   Koude tenen Bikkel toernooi  11.00 / 16.00
22-2-2019  vr   ALV  20.00 . 24.00
23-2-2019  za   Materiaal kennis uitleg.  10.30 / 15.00
2-3-2019    za   Binnenbaan  11.00 / 15.00
9-3-2019    za   ALV NMB  10.00 / 14.00
16-3-2019  za   Schoonmaken Kantine  11.00 / 16.00
23-3-2019  za   Koppel toern. / Toernooi Boskoop  11.00 / 16.00
24-3-2019  zo   Toernooi Boskoop  10.00 / 16.00
30-3-2019  za   Competitie 1 / Teams afd 1 Aalsmeer  10.00 / 16.00
31-3-2019  zo   Competitie 1 / Teams afd 2 Lexmond  9.30 / 16.00
2-4-2019    di   Competitie  19.00 / 22.00
6-4-2019    za   Competitie 2 / Teams afd 1 Lexmond  10.00 / 13.00
7-4-2019    zo   Competitie 2 / Teams afd 2 Heerhugowaard  9.30 / 16.00
9-4-2019    di  Competitie  19.00 / 22.00
13-4-2019  za   Competitie 3 Toernooi Ridderkerk  10.00 / 17.00
14-4-2019  zo   Competitie 3 / Teams afd 2 Alphen a/d Rijn  9.30 / 17.00
16-4-2019  di  Competitie 5  19.00 / 22.00
19-4-2019  vr   Goede vrijdag
20-4-2019  za   Paas toernooi Baarn  11.00 / 16.00
21-4-2019  zo   Pasen
22-4-2019  ma  Pasen
23-4-2019  di    Competitie  19.00 / 22.00
27-4-2019  za   Koningsdag / competitie reserve
28-4-2019  zo   Competitie 4 Teams afd 2 Zoetermeer  9.30 / 17.00
30-4-2019  di   Competitie  19.00 / 22.00
3-5-2019    vr   45+ toernooi Aalsmeer  9.30 / 17.00
4-5-2019    za   Doden herdenking / Comp. 4 Afd 1 Ridderkerk  10.00 / 13.00
5-5-2019    zo   Bevrijdingsdag / Competitie reserve
7-5-2019    di    Competitie  19.00 / 22.00
11-5-2019   za   Competitie  10.00 / 13.00
12-5-2019   zo  Moederdag
14-5-2019   di   Competitie  19.00 / 22.00
18-5-2019   za  Competitie 5 / Teams Afd 1 Boskoop  10.00 / 13.00
19-5-2019   zo  Competitie 5 / Teams Afd 2 Aalsmeer  9.30 / 17.00
25-5-2019   za  Competitie 6 / Jubileum toernooi Zoetermeer  10.00 / 16.00
26-5-2019   zo  Competitie 6 / Teams afd 2 Boskoop  9.30 / 17.00
28-5-2019  di   Competitie  19.00 / 22.00
30-5-2019  do  Hemelvaartsdag
31-5-2019   vr   45+ toernooi Boskoop  9.30 / 17.00
1-6-2019    za   Competitie 7  10.00 / 13.00
2-6-2019   zo   Competitie 7  9.30 / 17.00
4-6-2019   di   Competitie  19.00 / 22.00
7-6-2019   vr   2 tegen 2 Boskoop  9.30 / 17.00
8-6-2019   za   Competitie  10.00 / 13.00
9-6-2019   zo   Pinksteren
10-6-2019 ma  Pinkster toernooi Lexmond  10.00 / 16.00
11-6-2019  di   Competitie  19.00 / 22.00
13-6-2019 do   2 tegen 2 Ridderkerk  9.30 / 17.00
15-6-2019  za   Competitie / NK 3 tallen  10.00 / 13.00
16-6-2019  zo   Vaderdag / NK 3 tallen
18-6-2019  di   Competitie  19.00 / 22.00
22-6-2019  za   Competitie 8  10.00 / 13.00
23-6-2019  zo   Competitie 8 / Combi toernooi Ridderkerk  10.00 / 13.00
25-6-2019  di   Competitie  19.00 / 22.00
29-6-2019  za   Competitie / Teams afd 1 Zoetermeer  10.00 / 13.00
30-6-2019  zo   Competitie reserve
2-7-2019    di    Competitie  19.00 / 22.00
6-7-2019    za   Competitie  10.00 / 13.00
9-7-2019    di    Competitie  19.00 / 22.00
13-7-2019   za   Dagje uit
16-7-2019  di    Competitie  19.00 / 22.00
20-7-2019  za   Competitie / Koppel toernooi Aalsmeer  10.00 / 13.00
23-7-2019  di   Competitie  19.00 / 22.00
27-7-2019  za   Competitie  10.00 / 13.00
30-7-2019  di   Competitie  19.00 / 22.00
3-8-2019    za   Competitie  10.00 / 13.00
6-8-2019    di   Competitie  19.00 / 22.00
10-8-2019  za   Competitie  10.00 / 13.00
13-8-2019  di   Competitie  19.00 / 22.00
17-8-2019  za  Competitie / Tbloemen toernooi Aalsmeer  10.00 / 13.00
20-8-2019 di  Competitie  19.00 / 22.00
24-8-2019 za  Competitie  10.00 / 13.00
27-8-2019 di   Competitie  19.00 / 22.00
31-8-2019  za  Combi Ridderkerk  9.30 / 17.00
1-9-2019    zo   Match Play Ridderkerk  9.30 / 17.00
3-9-2019    di    Competitie  19.00 / 22.00
7-9-2019    za    Competitie  10.00 / 13.00
8-9-2019    zo    Competitie reserve
10-9-2019   di   Competitie  19.00 / 22.00
14-9-2019   za   Competitie 9 / Verjaardagstoernooi Baarn  10.00 / 13.00
15-9-2019   zo   Competitie 9 / 2 tegen 2 Zoetermeer  9.30 / 17.00
17-9-2019   di   Competitie  19.00 / 22.00
21-9-2019   za  Competitie 10   10.00 / 13.00
22-9-2019   zo  Competitie 10   9.30 / 17.00
24-9-2019   di  Competitie  19.00 / 22.00
28-9-2019   za  Fin. periode / herk. Meerk. / Distr.kamp Lexm.  11.00 / 16.00
29-9-2019   zo  District kampioenschap Ridderkerk  10.00 / 16.00
5-10-2019   za   Competitie reserve
6-10-2019    zo  Competitie reserve
12-10-2019  za  Uitwisseling Duinholers – WIK / Kort Ridderkerk  11.00
19-10-2019  za  Uitwisseling WIK-Duinholers  11.00 / Lexmond
26-10-2019 za  Handicap toernooi  11.00 / 16.00
2-11-2019    za  Binnenbaan  11.00 / 15.00
8-11-2019    vr  Prijsuitreikingsavond  20.00 / 24.00
9-11-2019    za   ALV NMB  10.00 / 13.00
23-11-2019  za  Binnenbaan  11.00 / 15.00
30-11-2019  za  St’ Nicolaas toernooi  11.00 / 15.00
7-12-2019    za  Binnenbaan  11.00 / 15.00
25-12-2019  wo  Kerst
26-12-2019  do  Kerst
31-12-2019   di   Oudejaar

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS