Hier ben je: Home > Algemeen > Wedstrijdkalender 2019

Wedstrijdkalender 2019

Wedstrijdkalender 2019

Datum        Dag Competitie/Toernooi Baarn    Start tijd   Eind tijd
1-1-2019  di  Nieuwjaarsdag
5-1-2019  za Nieuwjaar receptie 15.00  18.00
19-1-2019  za  Binnenbaan  11.00   15.00
19-1-2019  za Indoor Lexmond 20.00 24.00
2-2-2019  za Binnenbaan 11.00 15.00
9-2-2019 za scheidsrechter cursus 10.30 15.00
16-2-2019 za Koude tenen Bikkel toernooi 11.00 16.00
22-2-2019 vr ALV 20.00 24.00
23-2-2019 za Materiaal kennis uitleg. 10.30 15.00
2-3-2019 za Binnenbaan 11.00 15.00
9-3-2019 za ALV NMB 10.00 14.00
16-3-2019 za Schoonmaken Kantine 11.00 16.00
23-3-2019 za Toernooi Boskoop 11.00 16.00
24-3-2019 zo Toernooi Boskoop 10.00 16.00
30-3-2019 za Competitie 1 / Teams afd 1 Aalsmeer 10.00 16.00
31-3-2019 zo Competitie 1 / Teams afd 2 Lexmond 9.30 16.00
2-4-2019 di Start competitie 19.00 22.00
6-4-2019 za Koppeltoernooi / Teams afd 1 Lexmond 10.00 13.00
7-4-2019 zo Competitie 2 / Teams afd 2 Heerhugowaard 9.30 16.00
9-4-2019 di Competitie 19.00 22.00
13-4-2019 za Competitie 3 Toernooi Ridderkerk 10.00 17.00
14-4-2019 zo Competitie 3 / Teams afd 2 Alphen a/d Rijn 9.30 17.00
16-4-2019 di Competitie 5              19.00 22.00
19-4-2019 vr Goede vrijdag
20-4-2019 za Paas toernooi Baarn 11.00 16.00
21-4-2019 zo Pasen
22-4-2019 ma Pasen
23-4-2019 di Competitie 19.00 22.00
27-4-2019 za Koningsdag / competitie reserve
28-4-2019 zo Competitie 4 Teams afd 2 Zoetermeer 9.30 17.00
30-4-2019 di Competitie 19.00 22.00
3-5-2019 vr 45+ toernooi Aalsmeer 9.30 17.00
4-5-2019 za Doden herdenking / Competitie 4 Afd 1 Ridderkerk 10.00 13.00
5-5-2019 zo Bevrijdingsdag / Competitie reserve
7-5-2019 di Competitie 19.00 22.00
11-5-2019 za Competitie 10.00 13.00
12-5-2019 zo Moederdag
14-5-2019 di Competitie 19.00 22.00
18-5-2019 za Competitie 5 / Teams Afd 1 Boskoop 10.00 13.00
19-5-2019 zo Competitie 5 / Teams Afd 2 Aalsmeer 9.30 17.00
25-5-2019 za Competitie 6 / Jubileum toernooi Zoetermeer 10.00 16.00
26-5-2019 zo Competitie 6 / Teams afd 2 Boskoop 9.30 17.00
28-5-2019 di Competitie 19.00 22.00
30-5-2019 Do Hemelvaarts dag
31-5-2019 Vr 45+ toernooi Boskoop 9.30 17.00
1-6-2019 Za Competitie 7     10.00 13.00
2-6-2019 Zo Competitie 7 9.30 17.00
4-6-2019 di Competitie 19.00 22.00
7-6-2019 vr 2 tegen 2 Boskoop 9.30 17.00
8-6-2019 za Competitie 10.00 13.00
9-6-2019 zo Pinksteren
10-6-2019 ma Pinkster toernooi Lexmond 10.00 16.00
11-6-2019 di Competitie 19.00 22.00
13-6-2019 do 2 tegen 2 Ridderkerk 9.30 17.00
15-6-2019 za Competitie / NK 3 tallen 10.00 13.00
16-6-2019 zo Vaderdag / NK 3 tallen
18-6-2019 di Competitie 19.00 22.00
22-6-2019 za Competitie 8 10.00 13.00
23-6-2019 zo Competitie 8 / Combi toernooi Ridderkerk 10.00 13.00
25-6-2019 di Competitie 19.00 22.00
29-6-2019 za Competitie / Teams afd 1 Zoetermeer 10.00 13.00
30-6-2019 zo Competitie reserve
2-7-2019 di Competitie 19.00 22.00
6-7-2019 za Competitie 10.00 13.00
9-7-2019 di Competitie 19.00 22.00
13-7-2019 za Dagje uit
16-7-2019 di Competitie 19.00 22.00
20-7-2019 za Competitie / Koppel toernooi Aalsmeer 10.00 13.00
23-7-2019 di Competitie 19.00 22.00
27-7-2019 za Competitie 10.00 13.00
30-7-2019 di Competitie 19.00 22.00
3-8-2019 za Competitie 10.00 13.00
6-8-2019 di Competitie 19.00 22.00
10-8-2019 za Competitie 10.00 13.00
13-8-2019 di Competitie 19.00 22.00
17-8-2019 za Competitie / bloemen toernooi Aalsmeer 10.00 13.00
20-8-2019 di Competitie 19.00 22.00
24-8-2019 za Competitie 10.00 13.00
27-8-2019 di Competitie 19.00 22.00
31-8-2019 za Combi Ridderkerk 9.30 17.00
1-9-2019 zo Match Play Ridderkerk 9.30 17.00
3-9-2019 di Competitie 19.00 22.00
7-9-2019 za Competitie 10.00 13.00
8-9-2019 zo Competitie reserve
10-9-2019 di Competitie 19.00 22.00
14-9-2019 za Competitie 9 / Verjaardagstoernooi Baarn 10.00 13.00
15-9-2019 zo Competitie 9 / 2 tegen 2 Zoetermeer 9.30 17.00
17-9-2019 di Competitie 19.00 22.00
21-9-2019 za Competitie  10        10.00    13.00
22-9-2019 zo Competitie  10  9.30     17.00
24-9-2019 di Competitie 19.00 22.00
28-9-2019 za Fin. periode / herk. Meerk. / Distr.kamp Lexm. 11.00 16.00
29-9-2019 zo District kampioenschap Ridderkerk 10.00 16.00
5-10-2019 za Competitie reserve
6-10-2019 zo Competitie reserve
12-10-2019 za Uitwisseling Duinholers – WIK / Kort Ridderkerk 11.00 Baarn
19-10-2019 za Uitwisseling WIK-Duinholers 11.00 Lexmond
26-10-2019 za Handicap toernooi 11.00 16.00
2-11-2019 za Binnenbaan 11.00 15.00
8-11-2019 vr Prijsuitreikings avond 20.00 24.00
9-11-2019 za ALV NMB 10.00 13.00
23-11-2019 za Binnenbaan 11.00 15.00
30-11-2019 za St’ Nicolaas toernooi 11.00 15.00
7-12-2019 za Binnenbaan 11.00 15.00
25-12-2019 wo Kerst
26-12-2019 do Kerst
31-12-2019 di Oudejaar

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Leave a Reply